راهخمای خرید

1- نحوه انتخاب محصول
شما  کاربر و یا مشتری عزیز می توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.
این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد مدل ها، به شما کمک خواهد کرد  مستقیماً بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.
 چنانچه از قبل مدل یا مدل هایی را انتخاب کرده اید و یا نام تجاری خاصی را برای محصول مورد نظر خود ترجیح می دهید، می توانید مستقیما به قسمت محصولات ارائه شده توسط آن نام تجاری در سایت که به نام برندهای موجود ثبت گردیده است مراجعه نموده و مدل های موجود را بررسی نمایید.
برای بررسی بیشتر مدل ها حتماً بر روی گزینه "جزییات کالا" در کنار محصولات یا بر روی تصویر مدل مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات بیشتری را درباره آن مدل مطالعه نمایید.
پس از بررسی مدل های حائز شرایط، می توانید این مدل ها را با استفاده از ابزار مقایسه موجود در سایت با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت به انتخاب نهایی خود برسید.
 
درضمن، چنانچه در مورد انتخاب مدل مورد نظر خود به نتیجه نهایی نرسیدید و به مشاوره تخصصی بیشتری نیاز داشتید باشید ، می توانید با بخش مشاوره رایگان مدکو شماره 09124508868 تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه شما را در انتخاب بهتر محصول مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد. 
امیدواریم بتوانید مناسب ترین مدل محصول مورد نظرتان را از بین تنوع مدل ها انتخاب کنید و تجربه ای موفق و شیرین را کسب نمایید.

2- سریعترین روش برای ثبت سفارش

پس از انتخاب کالای مورد نظر عکس محصول را به شماره 09124508868 از طریق واتس آپ ارسال کنید تا سفارشتون ثبت شود .


3- نحوه سفارش محصول مورد نظر 
 پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید "افزودن به سبد خرید" و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و یک پیش فاکتور الکترونیکی به صورت اتوماتیک همان لحظه به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد . 
در صورتی که سفارش از  طریق اینترنت و یا سایت مدکو برایتان مقدور نمی باشد، با شماره تماسهای بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورتی تلفنی به مسئولین فروش مدکو اعلام نمایید تا آنها این کالا را برای شما ثبت نمایند که پس از ثبت پیش فاکتور به صورت اتوماتیک به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد.
بعد از ثبت سفارش، در ساعات کاری حداکثر پس از 30 دقیقه ، همکاران ما از سایت مدکو جهت تائید سفارش و هماهنگی برای ارسال آن با شما تماس خواهند گرفت و پس از تایید شما  یک فاکتور رسمی نیز به صورت اتوماتیک برای شما ارسال خواهد شد.

4 - ارتباط مستقیم با کاربران

پایگاه مدکو به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پر کردن و ارسال این فرم به اطلاع ما برسانید.
ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان که مایل باشند پرسشهای خود را به یکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با مدکو برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند. 

ارتباط پایگاه ورچین با کاربران فقط از طریق www.modeo.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. پایگاه مدکو به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به MoDECO فروشگاه مبلمان و دکوراسیون می باشد.