کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه یک واحد مسکونی بخشی مهم و غیر قابل انکار در طراحی داخلی یک پروژه مسکونی به شمار می رود.
طراحی آشپزخانه از چند جهت کلی حائز اهمیت است:
1- در واحدهای مسکونی امروزی آشپزخانه چونان ستاد مرکزی یک سازمان, محل تلاقی و پیوند تمامی اعضای خانواده با یکدیگر است. زمان بسیار زیادی را اعضای یک خانواده بخصوص یک خانم خانه دار در آشپزخانه میگذارنند و به عبارتی حضور در آشپزخانه فصل مهمی از زندگی یک خانواده ایرانی است.
2- امروزه ساختار واحد های مسکونی به نوعی است که فرم و رنگ سیستم آشپزخانه تاثیر چشمگیری در نمای بصری فضای اصلی یک آپارتمان می گذارد.
3- ارتباط مستقیم میان راحتی کار در آشپزخانه با امنیت روانی زن و در پی آن اعضای خانواده, مسئله ای غیر قابل اغماض به شمار می رود.
4- ارتباط مستقیم میان ساختار آشپزخانه با فرهنگ فردی و خانوادگی و اجتماعی اعضای خانواده, از طریق تاثیر مستقیم بر نحوه انجام فعالیت های روزمره و چگونگی رفت و آمد اعضا به محیط آشپزخانه ونشست و برخاست در این محیط, در مطالعات اجتماعی نکته ای قابل تامل است.
معماری, طراحی داخلی و طراحی آشپزخانه, ساختار یک خانواده و در پی آن فرهنگ یک جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد و در حال حاضر تنها منحصر به قشر مرفه و متمول نیست, بلکه در شهر های بزرگ مثل تهران بزرگترین مجموعه ی مخاطبین مربوط به طبقه متوسط شهری است.
مهمترین و محوریترین ابزار یک طراح آشپزخانه, استفاده از کابینت هایی با طرح و فرمی مناسب و همخوان با نوع کاربری از محیط و شرایط فرهنگ فردی و اجتماعی کاربر آن محیط است.
انتخاب دکوراسیون آشپزخانه و چگونگی سفارش کابینت برای یک  آشپزخانه, امری چند وجهی است که هر کدام باید به طور جدا گانه بررسی شود و حاصل جمع منطقی نتایج, به یک انتخاب منتج گردد.
فلسفه استفاده از کابینت در آشپزخانه, مدیریت این فضا متناسب با شرایط زندگی سفارش دهنده است. توجه کافی و درست به این مفهوم, سبب مدیریت صحیح و آگاهانه سبک زندگی ماست.کابینت ها با یک طراحی صحیح, موجب افزایش فضای مفید و قابل استفاده یک آشپزخانه جهت نگهداری وسایل مورد نیاز در آشپزخانه و افزایش سطح رفاه کاربر جهت پخت و پز و شست وشوی ظروف و وسایل مورد نیاز در آشپزخانه؛ می گردند.
آگاهی کامل به فرهنگ وطبقه اجتماعی یک خانواده و سبک زندگی آنها, شرایط سنی, شرایط جغرافیایی, شناخت به نوع سلایق فردی که ریشه در نوع نگاه یک خانواده به محیط پیرامونی دارد, نوع و میزان کاربری آنها از محیط آشپزخانه, میزان بودجه پیش بینی شده برای کابینت ها و ...از جمله مواردی هستند که به طراح, قدرت یک انتخاب مطلوب و منطقی, جهت انتخاب یک سیستم کابینتوپیشنهاد آن به مشتری, می بخشد.

گروه مدکو متشکل از افراد با تجربه بهترین دیزاین روز دنیا در طراحی و تولید کابینت آشپزخانه را به شما ارائه مینماید .طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه قبل از ساخت با تایید نظر شما 
طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه با قابلیت انتخاب از نمونه طراحی های اروپایی ویا طراحی به سلیقه مشتری 
با استفاده از بهترین ورقه های mdf اتریش و ترکیه و بهترین یراق آلات 

cabinet cabinet cabinet cabinet

برای آگاهی از قیمت و دیدن آلبوم ها با ما تماس بگیرید  :  

مرتضی طلم خانی   09124508868  --- 09364608868

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به MoDECO فروشگاه مبلمان و دکوراسیون می باشد.