قفسه های دیواری جدید مخصوص کتاب و لوازم دکوری مدکو MoDECO
بهترین انتخاب برای سبک مینیمالیست و فضاهای کوچک است. طراحی این قفسه ها بسیار ساده و در عین حال زیبا و شیک هستند. این مدل قفسه ها ..........

بهترین انتخاب برای سبک مینیمالیست و فضاهای کوچک است. طراحی این قفسه ها بسیار ساده و در عین حال زیبا و شیک هستند. این مدل قفسه ها برخلاف ظاهر کوچکشان بسیار مقاوم و محکم هستند و می توانید وسایل خیلی سنگین را هم روی آن ها قرار دهید. از این قفسه ها برای قرار دادن لوازم تزئینی و کتاب می توان استفاده کرد. حتی از این قفسه ها می توان در آشپزخانه هم استفاده کرد!

نمونه قفسه هایی که در اینجا می بینید در مدل های مختلف هستند و در قسمت ای مختلف خانه به کار برده شده اند. شک نکنید که این قفسه های دیواری جلوه زیبایی به خانه می دهند و بسیار مفید هستند.

قفسه های چوبی دیواری و کتابخانه خانگی مدکو 

 

تا به حال انواع متنوع و متفاوتی از مدل قفسه دیواری طراحی و ساخته شده است که هر کدام به نحوی توانسته اند با نصب روی دیوار فضایی مطلوب برای قرار دادن کتاب و لوازم تزئینی در منزل و یا محل کار شما ایجاد کنند. شرکت مدکو شما را با چند مدل از قفسه دیواری جدید و شیک آشنا میسازد تا از آن ها برای طراحی فضای منزل خود استفاده کنید .

جهت مشاوره و سفارش این محصول با ما تماس بگیرید:

 مرتضی طلم خانی  09124508868

قفسه کتابخانه مدکو 

قفسه های چوبی دیواری و کتابخانه خانگی مدکو 

www.MoDECO.ir ۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۳:۰۱
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به MoDECO فروشگاه مبلمان و دکوراسیون می باشد.