طراحی و تولید کمد دیواری، کمد لباس
مهمترین نکته در زمینه طراحی و ساخت انواع کمد و قفسه این است که بتواند کلیه خواسته های مشتری از جمله طرح، رنگ ،کاربرد و فضای مناسب جهت جا دادن لوازم مورد نظر ،را بر آورد.
مهمترین نکته در زمینه طراحی و ساخت انواع کمد و قفسه این است که بتواند کلیه خواسته های مشتری از جمله طرح، رنگ ،کاربرد و فضای مناسب جهت جا دادن لوازم مورد نظر ،را بر آورد.
مودکو با سالها تجربه در زمینه ساخت انواع کمد (کمد دیواری،کمد لباس،کمد های ریلی و .....) و قفسه هم از نوع خانگی و هم از نوع اداری، می تواند کیفیت را تضمین نماید. 

خیلی ها به دنبال مدل کمد دیواری و کمد لباس جدید هستند که بتوانند آن را با  دکوراسیون منزل خود هماهنگ نمایند. شرکت مبلمان و دکوراسیون داخلی مودکو سعی کرده مدل های جدید و کاربردی از کمد لباس و کمد دیواری را برای ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان عزیز ارائه کند. توجه داشته باشید چنانچه طرحی مورد پسند شما قرار نگرفت، شاید بتوانید از ایده ای که در طرح کمد دیواری استفاده شده بهره ببرید و با ما درمیان بگذارید تا کمد مورد نظر با توجه به فضا و نیاز و همچنین سلیقه شما ساخته شود.
کمد دیواری یکی از محل های اصلی نگهداری وسایل و لباس ها هستند. از کمد دیواری می توان به عنوان جای نگهداری رختخواب، لباسها، وسایل کوچک مانند جاروبرقی و… استفاده کرد.

از کمد لباس ریلی و کمد لباس کشویی در کجا استفاده می شود؟
در اتاق خواب کوچک، اگر از درب های معمولی دو لنگه و سه لنگه استفاده شود، برای باز شدن بایستی در جلوی آنها فضایی تقریباً برابر یک متر وجود داشته باشد که عملاً در آن فضا امکان قرار دادن وسایل وجود ندارد. لذا در این مواقع کمد دیواری ریلی و کمد لباس ریلی ترجیح داده می شود.

کمد لباسی دارای چه بخشهایی است؟
کمد لباس استاندارد شامل: میله رخت آویز (میله رگال)، طبقه بندی با ارتفاع های متفاوت، کشوهای بازشونده که دارای محل های برای قراردادن جوراب، کراوات، حوله، انگشتر و… می باشد.

برای مشاهده محصولات بر روی عکس کلیک کنید  و یا با شماره -09124508868 تماس بگیرید.

کمد لباس و کمد دیواری 16


کمد لباس و کمد دیواری 10.1
۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به MoDECO فروشگاه مبلمان و دکوراسیون می باشد.