تولید و پخش انواع جالباسی و جاکفشی
فروشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی مودکو تو لید و پخش انواع جالباسی و جاکفشی. قبول انواع سفارشات MDF از طراحی تا تولید در زمینه‏های مختلف منطبق با سلایق گوناگون ، در ابعاد مختلف نسبت به فضای شما ( فضا های بیهوده , پرت و خالی منزلتان را به ما بسپارید تا به نحو احسن از این فضا در زمینه دکوراسیون و ملزومات مبلمان از ان استفاده شود) که طیف وسیعی از نیازهای مشتریان در زمینه دکوراسیون داخلی را پاسخگوست . تولید و قبول سفارشاتی از قبیل کتابخانه – کمدلباس – کمددیواری – جالباسی – میز کامپیوتر – میز جلومبل – میزغذاخوری – ویترین های فانتزی – میزهای اداری – انواع قفسه های چوبی- میز tv و ............................. شماره تماس : ۰۹۱۲۴۵۰۸۸۶۸

جاکفشی و جالباسی ها علاوه بر زیبایی که به دکوراسیون داخلی می دهند بخاطر کاربردهای مختلفی که دارند برای ساکنین نقش یک وسیله چوبی بسیار کارآمد را بازی می کنند، برای آنکه این وسیله کارآمد را در فضای داخلی خود داشته باشید ابتدا باید ابعاد فضای مورد نظر خود را بدست آورید و سپس اقدام به خرید یکی از آن ها کنید.

جالباسی مودکو 12

در انتخاب جاکفشی و جالباسی ها علاوه بر ابعاد فضای آنچه اهمیت دارد تم و سبک دکوراسیونی شما می باشد، چرا که ورودی شما تعریف کننده سبک دکوراسیون شما نیز می باشد به سادگی می توانید این وسیله ی پر کاربرد را با دکوراسیون داخلی خود هماهنگ کنید و جلوه ی خاصی به آن ببخشید.

در انتخاب جاکفشی ها حتما باید استاندارد ها را رعایت کنید با توجه به این که کفش های زمستانی بیشتر به صورت چکمه های بلند و کوتاه بوده و ارتفاع آن ها از کفش های معمولی بیشتر است، اگر می خواهید جاکفشی ای برای ورودی خانه تان تهیه کنید، حداقل ابعاد استاندارد چکمه های ساق کوتاه اهالی خانه را نیز در نظر بگیرید .

جالباسی مودکو 3

کمدهای درب دار یکی از بهترین نمونه های این وسیله ی پر کاربرد می باشد، این نوع از جالباسی ها برای ورودی ها مناسب ترین گزینه نیز به حساب می آیند. با وجود چنین وسیله ای، لباس ها در داخل کمد آویخته شده و توسط درب کمد از نظرها پنهان می مانند، همچنین آینه موجود روی درب آن می تواند فضای شما را بزرگتر نشان دهد.

فروشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی مودکو آماده ارائه خدمات طراحی و تولید جالباسی و جاکفشی در ابعاد و رنگ های متنوع متناسب با فضای شما مشتریان عزیز می باشد .

برای بازدید از محصولات جالباسی و جاکفشی به لینک بروید .

 برای مشاوره  با شماره 09124508868 تماس بگیرید (مرتضی طلم خانی)

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۲۳:۵۱
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به MoDECO فروشگاه مبلمان و دکوراسیون می باشد.