برای خرید کمد لباس به چه نکاتی دقت کنیم همراه با مدل از کمد های لباس با درب ریلی و درب معمولی
برای خرید کمد لباس چه مواردی را باید در نظر گرفت؟ اگر دیوار خانه‌ی شما فضای تورفتگی خاصی برای کمد لباس دارد، باید انتخاب و خرید کمد لباس را متناسب با همین فضا انجام دهید. در این هنگام ممکن است یک کمد عادی با ۲ در و تعدادی طبقه‌ی ساده درون کمد لباس نصیب‌تان شود. اما می‌توان این فضا را با تنوع بیشتری هم مرتب کرد. به‌عنوان مثال می‌توان از درهای شیشه‌ای استفاده کرد یا با چند قسمته کردن فضا، کمی نوآوری را چاشنی کار کرد. اصلا می‌توانید به جای استفاده از ۲ در عادی، کمد لباس را به چند قسمت تقسیم کنید و قسمت‌های کشویی، قفسه‌ای و قسمتی برای آویز کردن لباس را درون آن در نظر بگیرید. اما اگر مکانی برای تعبیه کمد لباس در دیوارهای خانه‌ی شما تعبیه نشده یا قصد دارید بی‌خیال استفاده از تورفتگی موجود در دیوار اتاق‌هایتان شوید، می‌توانید از کمدهای متحرک آماده‌ای که در طرح‌های مختلف موجود هستند، استفاده کنید. این نوع از کمدها را می‌توانید متناسب با فضای مورد نظرتان انتخاب کنید و برای هر موقعیتی، یک طرح‌ و اندازه‌ی خاص را برگزینید. انتخاب کمد لباس باید خیلی دقیق و ماهرانه انجام شود تا دکوراسیون زیبایی را

برای خرید کمد لباس چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

اگر دیوار خانه‌ی شما فضای تورفتگی خاصی برای کمد لباس دارد، باید انتخاب و خرید کمد لباس را متناسب با همین فضا انجام دهید. 

در این هنگام ممکن است یک کمد عادی با ۲ در و تعدادی طبقه‌ی ساده درون کمد لباس نصیب‌تان شود. 

اما می‌توان این فضا را با تنوع بیشتری هم مرتب کرد. به‌عنوان مثال می‌توان از درهای شیشه‌ای استفاده کرد یا با چند قسمته کردن فضا، کمی نوآوری را چاشنی کار کرد. 

اصلا می‌توانید به جای استفاده از ۲ در عادی، کمد لباس را به چند قسمت تقسیم کنید و قسمت‌های کشویی، قفسه‌ای و قسمتی برای آویز کردن لباس را درون آن در نظر بگیرید.

کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-54کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-61

کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-53
کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-58
کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-57
کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-56
اما اگر مکانی برای تعبیه کمد لباس در دیوارهای خانه‌ی شما تعبیه نشده یا قصد دارید بی‌خیال استفاده از تورفتگی موجود در دیوار اتاق‌هایتان شوید، می‌توانید از کمدهای متحرک آماده‌ای که در طرح‌های مختلف موجود هستند، استفاده کنید. این نوع از کمدها را می‌توانید متناسب با فضای مورد نظرتان انتخاب کنید و برای هر موقعیتی، یک طرح‌ و اندازه‌ی خاص را برگزینید. 
کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-52 
کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-51
انتخاب کمد لباس باید خیلی دقیق و ماهرانه انجام شود تا دکوراسیون زیبایی را به خانه شما هدیه دهد. 
کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-55

کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-60
کمد لباس –ساخت کمد دیواری - ساخت کمد لباس -کمد دیواری-درب ریلی –مودکو-طلم خانی- modeco-کمد-ام دی اف-59
هنگام خرید کمد لباس باید به کاربری آن دقت کنید. در بسیاری از مدل‌های کمد لباس، فضاهایی برای وسایل اضافه هم در نظر گرفته می‌شود و در آنها صرفا به گنجاندن لباس محدود نیستید. وجود کشوهای کوچک و بزرگ در یک کمد لباس، نعمتی است که نمی‌توان آن را با هیچ چیز دیگری عوض کرد.

برای خرید،مشاوره و بازدید از فضاتون جهت سفارش ساخت کمد های لباس با شماره 09124508868 تماس بگیرید .۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۵۱
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به MoDECO فروشگاه مبلمان و دکوراسیون می باشد.